Centrul de excelență

Title Filter     Display # 
# Article Title Date
31 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 7 Tuesday, 02 February 2016
32 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 6 Monday, 25 January 2016
33 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 5 Monday, 18 January 2016
34 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 4 Tuesday, 12 January 2016
35 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 3 Monday, 14 December 2015
36 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 2 Monday, 07 December 2015
37 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 1 Thursday, 03 December 2015
38 Înscrieri Centrul de Excelenţă Iaşi Wednesday, 25 November 2015
39 Anunț ședințe de pregătire CEX-clasele a III-a și a IV-a Monday, 05 October 2015
40 Modele de subiect testare CEX Monday, 21 September 2015
 
Page 4 of 5
Banner