NOUTĂŢI M.E.N.C.Ș.

 


Title Filter 
# Article Title Date
81 Invitaţie participare concurs "Şcoala MaST - TOP" Friday, 19 October 2012
82 Invitație de participare la procedura de atribuire achiziție "Furnizare tonere și cartușe pentru formatori și parteneri" Thursday, 18 October 2012
83 Invitație de participare la procedura de atribuire achiziție "Servicii de filmare a sesiunilor de formare" Thursday, 18 October 2012
84 Concurs selecţie Program Leonardo da Vinci - VETPRO Wednesday, 17 October 2012
85 Concurs selecţie Program Leonardo da Vinci - PLM Wednesday, 17 October 2012
86 Proiect MISS - solicitare clarificări privind atribuirea procedurii de achiziţie Tuesday, 09 October 2012
87 Documentaţia de atribuire pentru achiziţia de servicii transport, cazare şi masă parteneri - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Thursday, 04 October 2012
88 Promovare proiect RIFSE - octombrie 2012 Monday, 01 October 2012
89 Promovare proiect RIFSE - septembrie 2012 Saturday, 01 September 2012
90 Documentație atribuire întâlnire de lucru parteneri de proiect Monday, 20 August 2012
91 Documentaţie atribuire articole de birou - Proiect ID 63671 Friday, 17 August 2012
92 Promovare proiect RIFSE - august 2012 Wednesday, 01 August 2012
93 Promovare proiect RIFSE - iulie 2012 Sunday, 01 July 2012
94 Școli Europene 2012 Thursday, 07 June 2012
95 Promovare proiect RIFSE - iunie 2012 Friday, 01 June 2012
96 Documentație atribuire articole de birou - Proiect ID 63671 Monday, 14 May 2012
97 Achiziție publică Servicii Turistice - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Thursday, 19 April 2012
98 Documentaţie de atribuire - Achiziție publică Servicii Turistice - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Thursday, 19 April 2012
99 Achiziție publică Servicii Turistice - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Monday, 26 March 2012
100 Documentaţie de atribuire - Achiziție publică Servicii Turistice - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Monday, 26 March 2012
 
Page 5 of 10

Plan/Tehnic/Administrativ

Link-uri utile

M.E.N.
Ministerul Educației Naționale
ARACIP
Agenția Română de Asigurare a Calității în Învățământul Preuniversitar
CCD Iași
Casa Corpului Didactic Iași
Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Iaşi
Centrul Regional Francofon pentru Europa Centrală și Orientală
F.N.A.P.-I.P.
Federaţia Naţională a Asociaţiilor de Părinţi din Învăţământul Preuniversitar
Primaria Municipiului Iasi