Title Filter 
# Article Title Date
61 Program național de mentorat de inserție profesională a cadrelor didactice Wednesday, 24 April 2013
62 Experiența franceză din proiectul Leonardo da Vinci „Practici comparative pentru managementul inspecţiei școlare în sisteme de educaţie preuniversitare europene" -LDV/PLM/073 Friday, 19 April 2013
63 Apel înscrieri proiect ID 63671 - "Formarea profesorilor de matematică în societatea cunoaşterii" Thursday, 18 April 2013
64 Anunţ publicitate cumpărare directă „Materiale de informare şi publicitate” ID Proiect 62150 Thursday, 18 April 2013
65 Anunţ publicitate cumpărare directă „Articole de birou şi papetărie” ID Proiect 62150 Thursday, 18 April 2013
66 Experiența britanică din proiectul Leonardo da Vinci „Practici comparative pentru managementul inspecţiei școlare în sisteme de educaţie preuniversitare europene" Thursday, 11 April 2013
67 Program Concurs Naţional "Made for Europe" Wednesday, 03 April 2013
68 Experiența britanică din proiectul Leonardo da Vinci „Îmbunatățirea competențelor de management şi leadership... Wednesday, 03 April 2013
69 Promovare proiect RIFSE – aprilie 2013 Tuesday, 02 April 2013
70 Invitație de participare la procedura de atribuire pentru contractul "Transport, cazare și masă parteneri, organizare întâlnire de lucru cu beneficiarul și partenerii" Thursday, 28 March 2013
71 Anunț atribuire pentru postul de manager tehnic Thursday, 28 March 2013
72 Rezultate concurs Made for Europe-2013 Tuesday, 26 March 2013
73 Anunţ selecţie manager tehnic - ID proiect 55475 Sunday, 17 March 2013
74 Erată la documentația de atribuire a contractului de " Servicii tiparire și furnizare materiale promotionale personalizate" Sunday, 10 March 2013
75 Invitație de participare la procedura de atribuire a contractului de achiziție publică pentru atribuirea contractului "Tiparire și multiplicare materiale promoționale personalizate" Wednesday, 06 March 2013
76 Promovare proiect RIFSE - martie 2013 Monday, 04 March 2013
77 Invitaţie de participare la procedura de atribuire a contractului de achiziţe publică "Servicii de organizare a 6 târguri a locurilor de muncă"- ID 55475 Wednesday, 20 February 2013
78 Apel înscrieri proiect ID 63671 - "Formarea profesorilor de matematică în societatea cunoaşterii" Tuesday, 19 February 2013
79 Promovare proiect RIFSE - februarie 2013 Sunday, 10 February 2013
80 Achiziție directa "Produse de papetărie, birotică și tonere" - Proiect POSDRU/90/2.1/S/55475 Wednesday, 06 February 2013
 
Page 4 of 11
Banner

Plan/Tehnic/Administrativ

Link-uri utile

Ministerul Educației Naționale
ARACIP
Agenția Română de Asigurare a Calității în Învățământul Preuniversitar
CCD Iași
Casa Corpului Didactic Iași
Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Iaşi