Title Filter 
# Article Title Date
41 Anunț privind selecția de parteneri entități private Saturday, 15 February 2014
42 Anunţ selecţie parteneri pentru apelul ”SINERGII PENTRU VIITOR - copii în situații de risc” Wednesday, 12 February 2014
43 Conferinta locala -inchidere proiect multilateral Grundtvig- Vintage Monday, 27 January 2014
44 Proiect Leonardo da Vinci-Transfer de inovație- European Knowledge Center for Mobility-EUKCEM Friday, 20 December 2013
45 Ghid VETPRO/076-"Modele europene de progres şi inovare în educaţie prin management şi leadership performant" Thursday, 19 December 2013
46 Proiect Grundtvig- COMMON - COMMunity projects for social innovatiON through an intergenerational volunteering experience Monday, 16 December 2013
47 Proiect Leonardo da Vinci -parteneriate: Asigurarea calității în mobilități ECVET Monday, 16 December 2013
48 Lansare proiect transfrontalier VIRTUAL PLATFORM FOR CROSS-BORDER YOUTH EXCHANGE (MIS-ETC CODE 2090) Monday, 16 December 2013
49 Rezultatele selecției în cadrul Proiectului Leonardo da Vinci LLP-LdV/VETPRO/2013/R0/353 Thursday, 07 November 2013
50 Apel - selecție în cadrul proiectului Leonardo da Vinci LLP-LdV/VETPRO/2013/R0/353 Friday, 11 October 2013
51 Promovare proiect RIFSE – august 2013 Saturday, 03 August 2013
52 Anuț selecție parteneri DMI 1.3 Thursday, 25 July 2013
53 Anuț selecție parteneri DMI 1.1 Thursday, 25 July 2013
54 Erata la Anunt achizitie pentru "Furnizare produse de articole birou, papetarie si tonere - lotul 1" si "Servicii de editare si tiparire rapoarte proiect" -POSDRU/90/2.1/S/55475 Monday, 15 July 2013
55 Promovare proiect RIFSE – iulie 2013 Wednesday, 10 July 2013
56 Anunt achizitie pentru "Furnizare produse de articole birou, papetarie si tonere - lotul 1" si "Servicii de editare si tiparire rapoarte proiect" -POSDRU/90/2.1/S/55475 Wednesday, 10 July 2013
57 Promovare proiect RIFSE - iunie 2013 Monday, 01 July 2013
58 Promovare proiect RIFSE - mai 2013 Monday, 01 July 2013
59 Proiect Leonardo da Vinci-LDV/VETPRO/076 Tuesday, 11 June 2013
60 Anunț servicii de filmare_Proiect ID 62150 Friday, 07 June 2013
 
Page 3 of 11
Banner

Plan/Tehnic/Administrativ

Link-uri utile

Ministerul Educației Naționale
ARACIP
Agenția Română de Asigurare a Calității în Învățământul Preuniversitar
CCD Iași
Casa Corpului Didactic Iași
Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Iaşi