NOUTĂŢI M.E.N.C.Ș.

 


Title Filter 
# Article Title Date
21 Conferința de închidere a Proiectului transfrontalier "VIRTUAL PLATFORM FORCROSS-BORDER YOUTH EXCHANGE" Friday, 03 October 2014
22 Dezvoltarea profesională a inspectorilor școlari privind abordarea transdisciplinară a predării, învățării și evaluării respectiv asigurarea calității în VET Thursday, 25 September 2014
23 Experiența turcească din proiectul Leonardo da Vinci LLP-LdV/VETPRO/2013/R0/353 Thursday, 12 June 2014
24 Experiența portugheză din proiectul Leonardo da Vinci LLP-LdV/VETPRO/2013/R0/353 Thursday, 05 June 2014
25 Experiența franceză din proiectul Leonardo da Vinci LLP-LdV/VETPRO/2013/R0/353 Tuesday, 22 April 2014
26 Ghid - "Inspecţia şcolară comparată în context european" Friday, 28 February 2014
27 Anunț privind selecția de parteneri entități private Saturday, 15 February 2014
28 Anunţ selecţie parteneri pentru apelul ”SINERGII PENTRU VIITOR - copii în situații de risc” Wednesday, 12 February 2014
29 Conferinta locala -inchidere proiect multilateral Grundtvig- Vintage Monday, 27 January 2014
30 Proiect Leonardo da Vinci-Transfer de inovație- European Knowledge Center for Mobility-EUKCEM Friday, 20 December 2013
31 Ghid VETPRO/076-"Modele europene de progres şi inovare în educaţie prin management şi leadership performant" Thursday, 19 December 2013
32 Proiect Grundtvig- COMMON - COMMunity projects for social innovatiON through an intergenerational volunteering experience Monday, 16 December 2013
33 Proiect Leonardo da Vinci -parteneriate: Asigurarea calității în mobilități ECVET Monday, 16 December 2013
34 Lansare proiect transfrontalier VIRTUAL PLATFORM FOR CROSS-BORDER YOUTH EXCHANGE (MIS-ETC CODE 2090) Monday, 16 December 2013
35 Rezultatele selecției în cadrul Proiectului Leonardo da Vinci LLP-LdV/VETPRO/2013/R0/353 Thursday, 07 November 2013
36 Apel - selecție în cadrul proiectului Leonardo da Vinci LLP-LdV/VETPRO/2013/R0/353 Friday, 11 October 2013
37 Promovare proiect RIFSE – august 2013 Saturday, 03 August 2013
38 Anuț selecție parteneri DMI 1.3 Thursday, 25 July 2013
39 Anuț selecție parteneri DMI 1.1 Thursday, 25 July 2013
40 Erata la Anunt achizitie pentru "Furnizare produse de articole birou, papetarie si tonere - lotul 1" si "Servicii de editare si tiparire rapoarte proiect" -POSDRU/90/2.1/S/55475 Monday, 15 July 2013
 
Page 2 of 10