Title Filter 
# Article Title Date
161 Proiect regional RIFSE - Demararea activităţii de prelucrare şi interpretare a datelor furnizate de chestionarele pentru analiza nevoilor de formare – luna martie Monday, 07 March 2011
162 Proiect Grundtvig "SECURE INTERNET & SECURE GENERATIONS’’ Wednesday, 02 March 2011
163 Regulamentul şi calendarul concursului "MADE FOR EUROPE" - ediţia 2011 Wednesday, 02 March 2011
164 Tabel nominal - expeți formatori în cadrul proiectului "La un click de educația modernă şi eficientă" Wednesday, 02 March 2011
165 Aplicare chestionar în cadrul proiectului „Rețea interregională de formare în sistem e-learning a cadrelor didactice din învățământul preuniversitar” Monday, 28 February 2011
166 Monitorizarea inserţiei socio-profesionale pe piața muncii a absolvenților din învăţământul profesional tehnic - MISS Tuesday, 22 February 2011
167 Concursul Național ”Școala Europeană” - 2011 Tuesday, 22 February 2011
168 Rezultate selecție formatori și planificare interviuri Tuesday, 22 February 2011
169 Apelul European, formularul de candidatură și Catalogul Vizitelor de Studiu 2011 -2012 Wednesday, 16 February 2011
170 ”Europencele desenează viitorul TIC” Monday, 14 February 2011
171 ANUNŢ selecţie experţi – formatori Wednesday, 09 February 2011
172 Ateliere Grundtvig Tuesday, 08 February 2011
173 Concurs european organizat de Academia Şcolilor din Europa Centrală (ACES) Monday, 07 February 2011
174 Exemple de bună practică din proiecte transnaționale cu finanțare europeană Wednesday, 02 February 2011
175 Proiect regional RIFSE - analiza nevoilor de formare - luna ianuarie Monday, 31 January 2011
176 Scrierea propunerilor de finanțare în contextul programului Tineret în Acțiune Thursday, 13 January 2011
177 Burse Pestalozzi Monday, 03 January 2011
178 INVITAȚIE la competiția ”Școala MaST-TOP” Tuesday, 28 December 2010
179 Promovare parteneri decembrie-POSDRU/87/1.3/S/51391 Wednesday, 22 December 2010
180 Lansare proiect POSDRU/87/1.3/S/51391 Thursday, 16 December 2010
 
Page 9 of 11
Banner

Plan/Tehnic/Administrativ

Link-uri utile

Ministerul Educației Naționale
ARACIP
Agenția Română de Asigurare a Calității în Învățământul Preuniversitar
CCD Iași
Casa Corpului Didactic Iași
Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Iaşi