Title Filter 
# Article Title Date
1 Rezultate selecție proiect POCU-stagii de practică Wednesday, 11 January 2017
2 Anunț selecție parteneri proiecte POCU Friday, 23 December 2016
3 Anunț selecție parteneri proiect "Profesori motivați în școli defavorizate" Tuesday, 11 October 2016
4 Caiet de sarcini pentru realizarea materialelor de informare şi promovare necesare conferințelor din cadrul proiectului „Împreună pentru Copii!” Friday, 07 October 2016
5 Proiect Erasmus+ “Hidden stars“ (Dislexia) Tuesday, 31 May 2016
6 Proiect Erasmus+ "Scoli sustenabile energetic" - anul 2 de implementare Thursday, 22 October 2015
7 Dezvoltarea culturii organizaţionale in VET prin implementare de proiecte europene Wednesday, 30 September 2015
8 Ghid de proiectare transcurriculara Wednesday, 30 September 2015
9 Anunț de selecție Specialist IT pentru proiectul "Împreună pentru copii" PEC62 Tuesday, 01 September 2015
10 Proiect Leonardo da Vinci -parteneriate: Asigurarea calității în mobilități ECVET Wednesday, 19 August 2015
11 Proiectul FII PREGĂTIT - concurs de fotografie "Acțiuni locale - valori globale" Tuesday, 28 July 2015
12 Prezentare KA1- flux Leipzig Wednesday, 08 July 2015
13 Anunț achiziție publică servicii de audit financiar proiect ”Împreună pentru Copii” Monday, 22 June 2015
14 Anunț selecție parteneri pentru Proiect POSDRU - CPP 190 Friday, 19 June 2015
15 Dezvoltarea profesională a inspectorilor școlari privind abordarea transdisciplinară a predării, învățării și evaluării, respectiv asigurarea calității în VET Tuesday, 16 June 2015
16 Unități de învățământ implicate în Programele Strategiei Naționale de Acțiune Comunitară Thursday, 23 April 2015
17 Proiectul FII PREGATIT în județul Iași Thursday, 26 March 2015
18 Proiect parteneriat strategic Erasmus+ "Hidden stars" Friday, 20 March 2015
19 Proiect KA2-Erasmus+: Sustainable Energy Management @ Schools in Europe Wednesday, 04 March 2015
20 Proiectul „Împreună pentru copii” PEC062 Friday, 27 February 2015
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  8 
  •  9 
  •  10 
  •  Next 
  •  End 
  • »
Page 1 of 10
Banner

Plan/Tehnic/Administrativ

Link-uri utile

Ministerul Educației Naționale
ARACIP
Agenția Română de Asigurare a Calității în Învățământul Preuniversitar
CCD Iași
Casa Corpului Didactic Iași
Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Iaşi