Centrul de excelență

Title Filter     Display # 
# Article Title Date
21 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 8 Tuesday, 16 February 2016
22 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 7 Tuesday, 02 February 2016
23 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 6 Monday, 25 January 2016
24 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 5 Monday, 18 January 2016
25 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 4 Tuesday, 12 January 2016
26 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 3 Monday, 14 December 2015
27 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 2 Monday, 07 December 2015
28 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 1 Thursday, 03 December 2015
29 Înscrieri Centrul de Excelenţă Iaşi Wednesday, 25 November 2015
30 Anunț ședințe de pregătire CEX-clasele a III-a și a IV-a Monday, 05 October 2015
 
Page 3 of 4