NOUTĂŢI M.E.N.C.Ș.

Centrul de excelență

Title Filter     Display # 
# Article Title Date
11 Lansare înscrieri CEX -2016 Wednesday, 26 October 2016
12 CONCURS DE SELECŢIE pentru admiterea la Centrul de Excelenţă Iaşi, disciplina matematică, clasele a III-a şi a IV-a Wednesday, 14 September 2016
13 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 21 Tuesday, 31 May 2016
14 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 20 Tuesday, 24 May 2016
15 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 19 Wednesday, 18 May 2016
16 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 18 Tuesday, 10 May 2016
17 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 17 Thursday, 05 May 2016
18 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 16 Tuesday, 12 April 2016
19 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 15 Tuesday, 05 April 2016
20 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 14 Tuesday, 29 March 2016
 
Page 2 of 4